Kilka słów o nas

Firma Ant.Com Andrzej Tomaszewski powstała w 2004 roku. Od samego początku świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętego rynku oprogramowania dedykowanego oraz tworzenia stron internetowych z wykorzystaniem baz danych. Zachęcamy do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi przez nas projektami. W razie pytań, uwag i zleceń prosimy o kontakt.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

Posiadamy lata doświadczeń w projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów bazodanowych. Każdy klient może liczyć na konserwację, aktualizację oraz pełne wsparcie techniczne produktu, który dla niego powstał. Zapewniamy szczegółową dokumentację produktu, a także na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenia.

Dbamy o to, by każdy klient był zadowolony z jakości, funkcjonalności i ceny proponowanego przez nas rozwiązania. Zobacz listę naszych klientów.

Nasza oferta

 

Oprogramowanie dedykowane - programy na zamówienie

Oprogramowaniem dedykowanym można określić program, który powstał na potrzeby konkretnego klienta i jest najściślej dopasowany do jego potrzeb. Każdy zlecony przez klienta projekt jest indywidualnie rozpatrywany pod kątem funkcjonalności, szybkości i niezawodności pracy, tak by gotowy produkt jak najpełniej spełniał wymagania klienta. W zależności od potrzeb klienta stosujemy wymagane przez niego technologie lub w przypadku, gdy klient nie ma preferencji co do technologii, doradzamy optymalny jej wybór. Każdy klient może liczyć na konserwację, aktualizację oraz pełne wsparcie techniczne produktu, który dla niego powstał.

Projektowanie baz danych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu baz danych. Każdy nasz autorski program oparty jest na bazie danych, która została w pełni zaprojektowana przez nas. Oferujemy projektowanie baz danych SQL Server, MySQL oraz innych.

Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych takich jak wizytówki, portale, strony z wykorzystaniem bazy danych. Technologie wykorzystywane w tworzeniu stron www: PHP, ASP.NET, HTML, CSS, JavaScript, XML, MySQL.

Szeroka gama technologii

Technologie, które wykorzystujemy przy tworzeniu naszych projektów to m.in.
  • Delphi
  • C#
  • PHP
  • ASP.NET
  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • XML
  • Bazy danych: MSSQL, PostgreSQL, MySQL

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Wersje demonstracyjne

Zapoznaj się z darmową, 30-dniowią wersją demonstracyjną programu, który Cię interesuje. Wersje demonstracyjne pozwalają poznać pełną funkcjonalnością poszczególnych aplikacji.

Wersje demonstracyjne


Kontakt

e-mail:info@antcom.pl

Formularz kontaktowy