Centrala - zarządzanie siecią lokali


Zarządzanie siecią lokali

System Centrala jest dedykowanym programem do zarządzania siecią lokali, w których zainstalowany jest program Moja Pizzeria. Centrala zarządza asortymentem, cennikiem i recepturami w każdym lokalu. Zmiany mogą być w ciągu kilku minut wprowadzone we wszystkich lokalach dzięki mechanizmom importu i eksportu bazy towarowej.

Program Centrala umożliwia

  • centralne zarządzanie asortymentem, cenami i recepturami
  • definiowanie danych kontrahentów dla dostaw towarów w całej sieci
  • eksport bazy towarowej (asortymentu) do lokali
  • import danych o sprzedaży z lokali
  • analizy i statystyki sprzedaży na wszystkich lokalach

Dzięki informacjom o sprzedaży z lokali, zarządzający siecią lokali może za pomocą programu Centrala analizować wszystkie niezbędne dane. Dzięki temu może szybko reagować na zmieniającą się sytuację w danym lokalu lub całej sieci.

Korzyści

Dzięki zarządzaniu asortymentem z jednego miejsca oszczędzamy czas który jest niezbędny do wprowadzenia zmian we wszystkich lokalach. Zmiany wprowadzone w Centrali mogą być w kilka minut wysłane i zaimportowane we wszystkich lokalach za pomocą poczty elektronicznej.

Dane kontrahentów przechowywane w Centrali pozwalają mieć pewność, że każdy lokal w sieci będzie korzystał z aktualnych danych.

Dane o sprzedaży mogą być wysyłane z lokalu do centrali. Dzięki temu posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia do sprawdzenia np. poziomu sprzedaży w każdym z lokali, dzięki czemu możemy ustalić odpowiednią politykę cenową w celu zwiększenia obrotów.

Analizy i statystki pozwalają na weryfikację danych przekazywanych przez lokale w wersjach papierowych w postaci np. raportów kasowych. Zyskujemy dodatkowe narzędzie weryfikacji danych sprzedaży.
Zarządzanie lokalami może odbywać się z jednego miejsca, co bardzo usprawnia pracę całej sieci.

Zobacz pełny cennik programu Moja Pizzeria oraz modułu Centrala

Cena

Wersja Standard już od 1498 zł
Wersja Mały lokal już od 498 złZamów demo

Chciałbyś sprawdzić działanie programu i zobaczyć czy sprawdzi się w Twoim lokalu?

Zamów już dziś wersję testową Systemu do obsługi pizzerii.

 Zamów demoNasi partnerzyKontakt

e-mail: info@antcom.pl

Formularz kontaktowy