Program do obsługi pizzerii pomoże Ci zarządzać swoim lokalem.

Nasz program pozwoli Ci efektywniej kontrolować sprzedaż, wydajność zatrudnionych pracowników oraz gusta swoich klientów. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi praca w programie nie wywoła u Ciebie zbędnych frustracji. Będziesz mieć więcej czasu dla siebie i Twej rodziny.

Najważniejsze cechy programu


Składanie zamówień

Składanie zamówień - w lokalu i dostawieZa pomocą dedykowanego programu typu POS (Punkt Obsługi Sprzedaży)można przyjmować zamówienia do realizacji w lokalu jaki w dostawie. Każde zamówienie można dowolnie modyfikować w zakresie dostępnego asortymentu. (więcej...)

Zarządzanie lokalem

Zarządzanie lokalemPełna kontrola nad lokalem, od receptur pizz, przez wgląd w historię zamówień, po analizy sprzedaży i obsługę magazynu. Wszystko w jednym miejscu. (więcej...)

Magazyn

MagazynDokładna informacja o ilości towaru na magazynie, możliwość przeprowadzenia inwentaryzacji za dowolny okres, automatyczne dokumenty wydania do sprzedanych produktów. W połączeniu z recepturami pozwala w pełni kontrolować przepływ towarów w lokalu. (więcej...)

Adresy klientów

Adresy klientówBaza adresów twoich klientów zapewnia szybkie tworzenie zamówień w dostawie. Pozwala również na współpracę z kartami rabatowymi oraz indywidualne raporty sprzedaży. (więcej...)

Promocje

PromocjeMożesz tworzyć dowolne promocje zarówno w lokalu jak i dostawie. Po spełnieniu warunków promocji system sam przypomni o możliwości jej udzielenia! (więcej...)

Wydruk zamówień

Wydruk zamówieńDzięki współpracy ze specjalizowaną drukarką kuchenną zamówienie bezpośrednio po przyjęciu drukowane jest w kuchni. (więcej...)

Historia zamówień

Historia zamówieńDzięki pełnej historii zamówień - włącznie z historią ich wydruków - możesz wyjaśnić każdą nieprawidłowość którą zgłosi Ci klient. Ponadto dokonuj analizy zamówień pod kątem nowych ofert i najbardziej pożądanych produktów. (więcej...)

Rozliczenia pracowników

Rozliczenia pracownikówTwój pracownik dostanie taką wypłatę na jaką zapracował. Zapłacisz mu za czas spędzony w pracy i za pizze, które zrobił lub rozwiózł. (więcej...)

Urządzenia zewnętrzne

Urządzenia zewnętrzneWspółpraca z urządzeniami zewnętrznego różnego typu, np. drukarki fiskalne, drukarki kuchenne do zamówień czy też zwykłe drukarki igłowe. (więcej...)

Zarządzanie siecią lokali

Zarządzanie siecią lokaliSystem można rozbudować o program zarządzający kilkoma lokalami. Zmiany w cenniku lub asortymencie będą w tym samym czasie w każdym z lokali. (więcej...)


Cena

Wersja Standard już od 1498 zł
Wersja Mały lokal już od 498 złZamów demo

Chciałbyś sprawdzić działanie programu i zobaczyć czy sprawdzi się w Twoim lokalu?

Zamów już dziś wersję testową Systemu do obsługi pizzerii.

 Zamów demoNasi partnerzyKontakt

e-mail: info@antcom.pl

Formularz kontaktowy